PegasusOne.pl
PegasusOne.pl - jachty motorowo żaglowe

Wyprawy wędkarskie na Bornholm

Niewielka wyspa, zlokalizowana w południowo-zachodniej części Bałtyku, urzeka swoim pięknem oraz potencjałem. W czym jednak tkwi tajemnica, którą owiane zostają wyprawy na Bornholm? Gdzie znajduje się przyczyna wyjątkowości tego zakątka i dlaczego staje się on celem wielu podróży?

DUŃSKA ZIEMIA W SERCU BAŁTYKU

Organizowane przez nas wyprawy na Bornholm pozwalają ich uczestnikom wypłynąć niemal na sam środek Bałtyku. Wyspa ta, stanowiąca obecnie wysunięty najdalej na wschód obszar terytorialny Danii, może być niezwykle ciekawym punktem programu wyprawy wędkarskiej. Kilkudniowy połów dorszy może zostać urozmaicony wieczornym grillem w bornholmskim porcie, co bez wątpienia pozwoli zebrać siły przed kolejnym dniem pełnym wrażeń i przygód.

Przygotowane przez nas rejsy są zaproszeniem do uczestniczenia w niezwykłych przedsięwzięciach – fantastycznych podróżach, które sprzyjają poznawaniu klimatu prawdziwego, skandynawskiego wędkarstwa morskiego (niewątpliwym atutem okazują się bardzo głębokie – sięgające nawet 100 metrów). Okolice tej fantastycznej wyspy cieszą się uznaniem wśród wprawionych wędkarzy, którzy w rejonach tych poszukują najbardziej niezwykłych gatunków oraz ich okazałych przedstawicieli. Połowy dorszy odbywające się w pobliżu Bornholmu stają się więc nie tylko okazją do poznania zupełnie nowego – skandynawskiego – oblicza Bałtyku, ale również odkrywania jego bogactwa.

W konsekwencji zarówno położenia geograficznego, jak i terytorialnej przynależności do Danii, wyprawy na Bornholm stają się pełną atrakcji przygodą, która bogata jest zarówno w skarby pochodzące prosto w bałtyckich przestworzy (z czego zadowoleni będą zarówno zwolennicy dorsza, jak i gatunków łososiowych) , jak i domów, sklepów oraz restauracji mieszkańców tej wyjątkowej wyspy. Odpoczynek na lądzie pozwala uczestnikom połowu nie tylko oderwać się od trudów wyprawy, ale również skosztować przysmaków regionalnej kuchni, poznać jej smaki, a nawet i historię. Wspaniała lokalizacja to gwarancja krótkiej, zaledwie kilkugodzinnej podróży z portu w Kołobrzegu.

Rejsy za darmo!!! Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /var/www/vhosts/4/118481/webspace/httpdocs/pegasusone.pl/newsite/core/boot.php on line 93