PegasusOne.pl
PegasusOne.pl - jachty motorowo żaglowe

Wędkarstwo morskie

Nasza propozycja to zaproszenie dla osób znudzonych dotychczasowymi rozrywkami, poszukujących w swoim życiu urozmaicenia i pragnących przeżyć niesamowitą, niezapomnianą przygodę. Wędkarstwo morskie, czyli wyprawy wędkarskie, które organizujemy są wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych form wędkowania. Na czym jednak tak naprawdę polega wyjątkowość naszej oferty? Proszę wyobrazić sobie szum fal, które nie tylko pozwalają zapomnieć o codzienności i w całości oddać się swojemu hobby, ale również podnoszą poziom adrenaliny, pozwalając naszemu organizmowi zmierzyć się z potęgą natury. Zarówno rozległa przestrzeń Bałtyku, jego piękno i nieprzewidywalność, jak i bogactwo, którym obdarza nas każdego dnia pozostaje do Państwa dyspozycji. Temu wszystkiemu towarzyszy niezwykły klimat wzbogacający połowy dorsza atmosferą wyjątkowej przygody.

Wszyscy uczestnicy wyprawy wędkarskiej mogą, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem, korzystać ze wszelkich udogodnień oferowanych przez kuter. Zarówno Pegasus One, jak i Perseus to łodzie dysponujące dwunastoma kojami, kuchnią pokładową, toaletą oraz innym, niezbędnym w trakcie morskiej przygody wyposażeniem. I chociaż kutrom tym niczego nie brakuje, to jednak któż chciałby siedzieć pod pokładem, kiedy Bałtyk wyzywa na pojedynek i oferuje moc niezapomnianych wrażeń? Uczestnicy naszych morskich połowów nie muszą się martwić ani o sprzęt, ani o wyposażenie łodzi, ani też o zabezpieczenie złowionych ryb.

Jeżeli więc pragną Państwo oderwać się chociaż na chwilę od codzienności – zapraszamy do Kołobrzegu, a stamtąd – na pełną wyjątkowych wrażeń i skoków adrenaliny przygodę. W przypadku jednodniowych rejsów – jest to połów trwający zazwyczaj 12 godzin (jednodniowe rejsy – w zależności od pogody, pory roku oraz oczekiwań uczestników trwają od 10 do 18 godzin). Pozostajemy jednak otwarci na potrzeby pasjonatów, którzy chcieliby na kilka dni oderwać się od lądu i przyziemnych spraw – wówczas szczegóły wyprawy ustalane są indywidualnie. Profesjonalna obsługa, którą zapewniamy, pozwoli nie tylko bezpiecznie powrócić do portu, ale również podszkolić się w sztuce wędkowania.

Rejsy za darmo!!! Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /var/www/vhosts/4/118481/webspace/httpdocs/pegasusone.pl/newsite/core/boot.php on line 93