PegasusOne.pl
PegasusOne.pl - jachty motorowo żaglowe

"Pegasus One" oraz "Perseus"

Są to dawne kutry rybackie, które sprowadziliśmy z Norwegii oraz Niemiec. Wybudowane tradycyjną techniką na bazie drewna zyskały nowe życie, dzięki pracom restauratorskim. Zaadaptowano je do celów turystyki morskiej i hobbystycznej. Z ich pokładów odbywają się połowy dorsza. Jednostki wyposażone są w dwanaście koi dla pasażerów, kambuzy (kuchnie okrętowe), łazienki z ubikacjami, mesy (jadalnie) oraz sprzęt nawigacyjny i echolokacyjny, umożliwiający lokalizację ławic oraz pojedynczych okazów ryb.

Kutry są wykorzystywane nie tylko do rejsów wędkarskich, ale również w ramach turystyki morskiej do podróży rekreacyjnych, wypraw nurkowych, wycieczek na Bornholm. Proponujemy także czarter jednostek na własny użytek (z usługą doświadczonego personelu bądź dla załóg posiadających doświadczenie). Chętnie zrealizujemy własne pomysły naszych Klientów.

W przypadku jednodniowych podróży czas trwania rejsu wynosi 12 godzin. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia tej kwestii. W tym czasie zapewniamy uczestnikom kompleksową obsługę oraz wsparcie przy wędkowaniu oraz zabezpieczaniu złowionych okazów (patroszenie, filetowanie, schładzanie).

Wyprawy i wędkarstwo morskie

Pomysł na tę konkretną propozycję eksploracji morza narodził się z naszej wielkiej pasji, która towarzyszy nam od lat. Wędkarstwo morskie poznaliśmy ładnych parę lat wstecz i od tego czasu jesteśmy ogromnymi entuzjastami spędzania każdej wolnej (a także pracującej) chwili w ten sposób.

Połowy dorsza na otwartym akwenie dostarczają niezwykłych przeżyć, a z własnego doświadczenia wiemy, że także uzależniają. To zupełnie inna forma łowienia ryb, w której zmagania nie przypominają w niczym łowienia z brzegu, gdzie każdy może zakłócić ciszę i spokój.

My zabierzemy Państwa w miejsce, gdzie poczujecie prawdziwą adrenalinę. Dźwięk fal rozbijających się o burtę, podmuchy wiatru, pozostawiające sól na ustach, walka z dzikimi drapieżnikiem wodnym sprawią, że na długi czas zapamiętacie tę podróż. Uczestnicy mają do dyspozycji dobry kuter, całe morze i niezwykłą atmosferę.

Wyprawy na dorsze

Jest to oferta skierowana dla poszukiwaczy prawdziwych wyzwań. Organizujemy wyprawy na dorsze od 2003 roku. Rejsy rozpoczynają się w Kołobrzegu, gdzie stacjonują nasze jednostki pływające i docierają na Bornholm, Christianso, do Szwecji bądź w inne atrakcyjne z punktu wędkarskiego miejsca.

Wykwalifikowana załoga gwarantuje napotkanie ławicy ryb i satysfakcję z podróży, a przy tym także miłą atmosferę podczas trwania rejsu oraz pyszne posiłki. Od 2012 roku nasze kutry posiadają komfortowe mesy, a także zadaszenia i schowki dla uczestników.

Na pokładzie znajdują się także zamrażarki, gdzie można przechowywać zdobycze podczas kilkudniowych wojaży.

Rejsy za darmo!!! Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /var/www/vhosts/4/118481/webspace/httpdocs/pegasusone.pl/newsite/core/boot.php on line 93