PegasusOne.pl
PegasusOne.pl - jachty motorowo żaglowe

Wędkarstwo morskie

Przygotowaliśmy ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu dla prawdziwych Wilków Morskich. Nasza firma z Kołobrzegu zajmuje się organizacją wypraw morskich po Bałtyku. Połowy dorsza na otwartym akwenie, odkrywanie tajemnic głębin podczas nurkowania, rejsy turystyczne na komfortowych jednostkach pływających – to tylko część proponowanych przez nas form wypoczynku.

Proponujemy wyprawy wędkarskie na Bornholm oraz w polskiej strefie morskiej. Oferujemy prawdziwą przygodę podczas połowów dorszy. Osoby, które fascynuje piękno morza i uwielbiają rejsy z uwagi na wyjątkowy klimat oraz szum fal, zapraszamy do skorzystania z propozycji turystycznej. Jesteśmy w stanie zorganizować podróż w dowolnym wymiarze czasowym oraz w dowolne miejsce na terenie Morza Bałtyckiego. Proponujemy jednodniowe wypady, jak i kilkudniowe wojaże.

Stopy wody pod kilem i niezapomnianych wrażeń!

Dzienne połowy wędkarskie

Czas trwania rejsu wynosi 10 do 18 godzin i jest uzgadniany indywidualnie. Podczas rejsu zapewniamy dwa posiłki, w tym jeden gorący oraz ciepłe napoje. Oferujemy też pomoc przy wędkowaniu i zabezpieczaniu złapanych ryb.

Kilkudniowe wycieczki wędkarskie

Rejsy na łowiska wokół duńskiej wyspy Bornholm, Christianso oraz Szwecji z noclegiem na jachcie oraz zawinięciem do dowolnego portu na wyspie na nocleg, zakupy, zwiedzanie. Czas trwania 2 - 5 dni. Zabieramy jednorazowo do 12 osób.

Cena zależy od ilości dni i liczby uczestników.

Wyprawy wędkarskie na Bornholm

Podróż morska na wyspę Bornholm, wyjście w morze z Kołobrzegu o godz. 23.00, wejście do Nexø (Bornholm) o godz. 07.30, śniadanie, zwiedzanie indywidualne, możliwość wypożyczenia lub transportu rowerów, wypożyczenia samochodu, trasy piesze, wieczorem powrót na jacht, kolacja, o godz. 23.00 wyjście w morze i powrót do Kołobrzegu o godz. 07.30.

Turystyka morska

Dowolna trasa, liczba dni, ilość uczestników do 12 osób. Cały Bałtyk!

Cena uzgadniana indywidualnie.

Nurkowanie

Zapraszamy na wycieczki nurkowe na kołobrzeskie wraki - głębokości od 15 do 50 metrów, wszystkie poziomy wyszkolenia, pośredniczymy w wypożyczeniu sprzętu, nabijaniu butli, itp. Możliwość zorganizowania kursów płetwonurkowych CMAS, w tym kursu wrakowo-morskiego. 

Baltic Shipping: Nurkowanie - Kołobrzeg

Rejsy za darmo!!! Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /var/www/vhosts/4/118481/webspace/httpdocs/pegasusone.pl/newsite/core/boot.php on line 93