PegasusOne.pl
PegasusOne.pl - jachty motorowo żaglowe

Nurkowanie

Poznaj zupełnie inny świat – wyrwany z okowów czasu i unieruchomiony pod wodami Bałtyku. Musisz mieć świadomość, że skrywa się tam wiele sekretów i skarbów, które czekają na głodnych wrażeń odkrywców. Nasze zaproszenie to możliwość uczestniczenia w nieprzeciętnych wyprawach, pozwalających rozwinąć umiejętności nurkowania.

OD AMATORA DO WPRAWIONEGO NURKA

Nasza oferta, stanowiąca zaproszenie zarówno dla niewprawionych nurków, jak i tych, którzy posiadają już niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, pozwoli poznać ten rodzaj odkrywania morskich przestrzeni od podstaw. Nasi instruktorzy podejmą się przeprowadzenia kursu wrakowo-morskiego oraz szkolenia zapoznającego uczestnika z technicznym aspektem wyprawy. Nauczy się on wówczas specyfiki tego typu nurkowania, która pozwoli mu na bezpieczne uczestnictwo w naszej wyprawie. Zapewniamy uczestnikom naszych rejsów nie tylko niezbędne przeszkolenie, ale i sprawdzony, w pełni bezpieczny i przygotowany do wyprawy sprzęt.

PODWODNE ZWIEDZANIE

Nurkowanie jest wyjątkowym podróżowaniem. Pozwala nie tylko zmierzyć się z żywiołem oraz sprostać zupełnie nowemu dla człowieka środowiskowi, ale również odnaleźć w nim schedę minionych wieków. Organizowane przez nas wyprawy oraz kursy wrakowo-morskie to szansa na uczestniczenie w niezwykłych przygodach – możliwość ujrzenia podwodnej historii z bliska, a nawet jej dotknięcia. Jeżeli więc pragniesz poznać najbardziej skrywane i osadzone na dnie Bałtyku ślady przeszłości – skorzystaj z naszej propozycji. Atrakcja ta może być elementem jednodniowego rejsu, jak również częścią kilkudniowej wyprawy wędkarskiej. Dyspozycyjność naszych kutrów pozwala na uczestnictwo – w jednym rejsie – nawet 12 uczestników.

Rejsy za darmo!!! Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /var/www/vhosts/4/118481/webspace/httpdocs/pegasusone.pl/newsite/core/boot.php on line 93