PegasusOne.pl
PegasusOne.pl - jachty motorowo żaglowe

Kilkudniowe wycieczki wędkarskie

Znużony hotelowymi luksusami, które pozbawione są osobowości i wyrazistości? Znudzony zwiedzaniem i przewidywalnością, z którą związane są Twoje wakacyjne wycieczki? Jeżeli tak, to tym razem postaw na kilkudniową przygodę, która pozwoli Ci zmierzyć się z potęgą Bałtyku, własnymi słabościami, bogactwem i nieodgadnionym pięknem natury oraz ciszą, przełamywaną jedynie subtelnym kołysaniem pokładu.

PRZYGODA NA CAŁE ŻYCIE

Czy jesteś w stanie wymienić wszystkie miejsca, które odwiedziłeś w czasie swoich wakacji i urlopowych podróży? Czy pamiętasz je dokładnie i – co najważniejsze – czy masz ochotę do nich powracać przy każdej nadążającej się okazji? Przygoda, do przeżycia której Cię zapraszamy, to również nowa miłość, która już na stałe zagości w Twoim życiu. Musisz uważać, bowiem okazuje się ona bardzo zazdrosna – będzie Cię „wykradać” w każdej wolnej chwili.

Wybierając się z nami na połowy dorsza musisz być otwarty na zmiany w swojej codzienności.
Jeżeli jednak zdecydujesz się uczestniczyć w wyprawie wędkarskiej i wyruszysz z nami z portu w Kołobrzegu na poszukiwanie niezwykłych przygód – nie pożałujesz. Przed Tobą otworzy się nieogarnięta wzrokiem przestrzeń Bałtyku, skarby i bogactwo, które drzemie w jego wodach oraz wyjątkowa atmosfera wzbogacająca każdy dzień wyprawy. Doskonale wyposażone łodzie pozwolą Ci ułożyć się do snu w wygodnej koi, posilić w pokładowej mensie, zregenerować siły, gdy tylko tego zapragniesz. Jednak jesteśmy przekonani, że pod pokład będziesz zaglądać bardzo rzadko. Przygoda oraz wyzwanie, niezapomniane wschody i zachody słońca, mieniące się w jego promieniach fale, które subtelnie będą kołysały kutrem - to wszystko wzbogaci każdy dzień wyprawy wędkarskiej. Z nami przekonasz się, że wędkarstwo morskie nie jest zwykłym hobby i sposobem na nudę. Stanie się nową pasją przynoszącą satysfakcję, pozwalającą rozwijać się, doskonalić umiejętności, oderwać się od tego, co codzienne oraz zmierzyć z potęgą Bałtyku. Wystarczy raz zdecydować się na kilkudniowy rejs, by zasmakować tej wyjątkowej miłości.

Rejsy za darmo!!! Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /var/www/vhosts/4/118481/webspace/httpdocs/pegasusone.pl/newsite/core/boot.php on line 93