PegasusOne.pl
PegasusOne.pl - jachty motorowo żaglowe

Dzienne połowy wędkarskie

Nie masz czasu na długotrwały odpoczynek, a praca nie pozwala Ci oderwać się od obowiązków na kilka dni? Nic straconego! Jeżeli cenisz sobie niczym niezakłóconą ciszę, ale równocześnie pragniesz przeżyć coś niezwykłego i niezapomnianego, co pozwoli Ci zregenerować siły – skorzystaj z naszego zaproszenia. Razem z nami możesz wypłynąć z Kołobrzegu na niezwykły rejs. Nie będzie to jedynie wycieczkowa wyprawa, ale wyzwanie, z którym będziesz musiał się zmierzyć. Czy jesteś gotowy wyruszyć na wyprawę wędkarską?

12 GODZIN NIEZAPOMNIANYCH PRZYGÓD

12 godzin - tyle wystarczy, aby przekonać się, jak niezwykłym morzem jest Bałtyk. Wyruszając jednym z naszych kutrów – Pegasus One lub Perseusem – zostaniesz zmuszony do pozostawienia na brzegu wszelkich trosk, obowiązków zawodowych, zmartwień i trudów, z którymi mierzysz się na co dzień. Wchodząc na pokład musisz być przygotowany na to, iż połowy dorsza nie będą przypominały zwykłego, statycznego wędkowania. Profesjonalny sprzęt, fantastyczna załoga, która służyć będzie dobrą radą i swoim doświadczeniem oraz nieodgadniona przestrzeń Bałtyku – to wszystko stanie się na 12 godzin całym Twoim światem.

Czy odważysz się uczestniczyć w takiej przygodzie? Niezależnie od tego, czy wędkarstwo morskie jest Ci znaną formą rozrywki, czy też dotychczas pozostawało jedynie propozycją i alternatywą dla tradycyjnych połowów brzegowych – na pokładzie naszych łodzi podszkolisz swoje umiejętności oraz sprawdzisz się w zupełnie nowych wyzwaniu. Przekonasz się także, jak wiele adrenaliny i nieprzewidywalności może towarzyszyć takim wyprawom. Rekreacja ta jest propozycją skierowaną nie tylko w stronę ambitnych, gotowych do przeżycia ekstremalnych przygód mężczyzn, ale i silnych, zdecydowanych i spragnionych mocnych wrażeń kobiet. Jesteśmy przekonani, że po 12-godzinnej wyprawie cała załoga powróci do portu w Kołobrzegu nie tylko z uśmiechem na twarzy i satysfakcją w wędkarskim sercu, ale i łodzią pełną wspaniałych okazów, których w wodach Bałtyku nie zabraknie dla nikogo.

Rejsy za darmo!!! Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /var/www/vhosts/4/118481/webspace/httpdocs/pegasusone.pl/newsite/core/boot.php on line 93